Закарпат-Авто - официальный дилер Mitsubishi Motors в Закарпатской области
   
 
 
 
 
Официальный дилер мировых брендов.
Сертифицированный сервис.
 
 
             
 
   

Актуальные акции компании "Закарпат-Авто"


Жаркое предложение: специальная цена на ŠKODA OCTAVIA
<div style="text-align: justify;"><span style="color: #000000; font-size: x-small;"><span style="background-color: #d3d3d3;"><strong>
<p>Компания &laquo;Еврокар&raquo; объявляет о специальном ценовом предложение на модель &Scaron;KODA OCTAVIA. Акция действует до конца июня 2018 года!*</p>
</strong></span></span></div>


Акция на оригинальные запасные части ŠKODA «ПОДГОТОВЬТЕ АВТО К ОТПУСКУ».
<span style="color: #555555; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; font-weight: 700;">Скидки до 20% на оригинальные запасные части​ &Scaron;KODA*.​</span>


Чисте повітря в салоні
Салонні фільтри запобігають потраплянню до салону автомобіля дрібного пилу та пилку рослин. Це важливо не лише для алергіків. Якщо ви чхнете при швидкості руху 50 км/год, автомобіль подолає 13 метрів, перш ніж ви знову почнете контролювати обстановку на дорозі.


Ми не можемо побудувати нові дороги – але ми можемо перевірити підвіску Вашого Audi.
Тільки зараз найкращий час, щоб приїхати і зробити весняний CarCheck*, та підготувати Ваш Audi до відпустки, зробивши перевірку основних вузлів та агрегатів.


АКЦІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ŠKODA «ВЕСНЯНІ ТУРБОТИ СТАЮТЬ ПРИЄМНИМИ РАЗОМ ЗІ ŠKODA».
Знижки до 20% на оригінальні запасні частини ŠKODA*.СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА MITSUBISHI L200!Вигода до 36 100 грн!
Компанія ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна», офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi, оголошує про спеціальні пропозиції на всі комплектації першокласного пікапа MITSUBISHI L200. Пропозиція діє у всіх дилерських центрах України.


СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЯ MITSUBISHI ASX!Вигода до 51 200 грн!
Компанія ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна», офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi, оголошує про спеціальні пропозиції на всі комплектації першокласного міського кросовера MITSUBISHI ASX. Пропозиція діє у всіх дилерських центрах України.


Спеціальна пропозиція "Audi Service 4+"
Ви власник Audi, якому виповнилось 4 роки? Тоді саме для Вас, спеціальна пропозиція від Оригінальних запасних частин - "Audi Service 4+".


Турбуйтесь про автомобіль вчасно та вигідно.
Зима закінчилась, а це значить, що вже час завітати на сервісну станцію! До того ж, хіба можна нехтувати гарними знижками, які діють у весняний період на «Закарпат-Авто»?!


ВАЗ 21214-030-52 та ВАЗ 21214-031-50 за зниженою ціною!
Це базова 3-дверна комплектація, справжній всюдихід, якому не страшні бездоріжжя і бездоріжжя, круті підйоми і спуски. Автомобіль також впевнено почуває себе на хорошій дорозі, маневрений, динамічний.  1     2     3     4     5     6     7     8     »»
 
 
 
 
 
 
   
Rambler's Top100 Rambler's Top100
© 2010 "Закарпат-Авто"
Разработка сайта - CrafIT.com

Украина, Закарпатская область, г. Мукачево, ул. Лавковская 1/Б
Телефон: 03131 5-36-96   Факс: 03131 5-24-44